O firmie:


Nazwa firmy: Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

Domena: https://www.karne.com.pl/

Adres: Ujazdowskie 24

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-478

Telefon: 22 629 30 30Opis:


W życiu zdarzają się sytuacje, kiedy niezbędna może okazać się pomoc prawnika. Dotyczy to różnych okoliczności, które ograniczają wolność lub grożą jej utratą. Można bowiem popełnić przestępstwo i nie być tego świadomym, dopóki nie dojdzie do bezpośredniej konfrontacji z organami ścigania. Jak należy zachować się w takiej sytuacji?

Osoba podejrzana o popełnienie przestępstwa może ubiegać się o adwokata z urzędu lub zatrudnić doświadczonego profesjonalistę z dziedziny prawa karnego. Czym powinien cechować się dobry prawnik? Rozległą wiedzą, inteligencją i opanowaniem. W końcu każda sprawa jest inna i wymaga w związku z tym indywidualnego podejścia.

A może potrzebujesz pomocy prawnej? Wybór kancelarii ma kluczowe wpływ na ostateczny wynik sprawy. To właśnie na barkach karnisty spoczywa odpowiedzialność za podjęcie właściwej decyzji w toku postępowania. Adwokat Błasiński z kancelarii w Warszawie prowadzi sprawy karne, karne wykonawcze i skarbowe. Oferuje fachowe doradztwo, a także pomoc w zrozumieniu problematycznych zagadnień prawniczych na każdym etapie sprawy karnej.

Data dodania: 21-06-2019

Opinie o Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)