O firmie:


Nazwa firmy: Drukarnia Amicus

Domena: https://www.amicus-druk.eu/

Adres: Miła 19

Miejscowość: Skórcz

Kod pocztowy: 83-220

Telefon: +48 792 720 712Opis:


Naklejki umieszczane na butelkach spełniają bardzo ważną rolę marketingową. To one jako pierwsze wysyłają sygnał do potencjalnego klienta, przyciągają wzrok, koncentrują uwagę i wreszcie mogą zachęcać do kupienia produktu. To w dużej mierze od ich estetyki i profesjonalnego wykonania zależy czy odbiorca sięgnie akurat po dany towar. 

Dzięki kadrze wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów oraz dysponowaniu najnowocześniejszym sprzętem, drukarnia Amicus wykonuje w pełni profesjonalny druk offsetowy etykiet. Efekt końcowy pracy zawsze spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem przez kontrahenta. Wysoka rozdzielczość i żywe kolory wpływają na budowanie pozytywnego wizerunku w świadomości konsumenta. Wszystkie zamówienia realizowane są w terminie. Dzięki tej technice można osiągnąć olbrzymią ilość odbitek w bardzo krótkim czasie. 

Data dodania: 20-05-2019

Opinie o Drukarnia Amicus


Użytkownik adaronit napisał:
Jestem zadowolony ze współpracy z tą drukarnią - muszę przyznać, że znają się tam na swoim rzemiośle. Po prostu cechuje ich profesjonalizm na każdym etapie realizacji zamówienia. :)
Data: 2019-06-25 13:18:08
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)