O firmie:


Nazwa firmy: Marbex sp. z o.o.

Domena: https://dywanstyl.pl/

Adres: Milenijna 40/42

Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Kod pocztowy: 97-200

Telefon: (44) 741 41 41Opis:


Szukasz dywanu do pokoju dziecięcego? Na rynku można znaleźć wiele inspirujących wzorów, które nie tylko dodają uroku każdej aranżacji, ale też zachęcają do zabawy. Wystarczy wyobrazić sobie dywan z narysowanym boiskiem piłkarskim, rysunkowym miasteczkiem bądź zwierzętami... Dzieci na pewno będą zadowolone!

Dużo ciekawych propozycji przedstawiono na stronie internetowej pod linkiem dywanstyl.pl. W tym sklepie dostępne są różnego rodzaju artykuły. Nie tylko dywan koło dla maluchów, ale też różnorodne opcje do sypialni, salonu czy na korytarz. W każdym przypadku dywany nadają podłogom przyjemnej miękkości i sprawiają, że po domu można chodzić boso. Ponadto są realną ochroną dla małych dzieci, które często się przewracają lub po prostu bawią na swoich kolanach. Miękki materiał sprawi, że nie obetrą sobie skóry i nie będą narażone na bolesne siniaki. Sklep zapewnia szybką realizację zamówień oraz niskie ceny.

Data dodania: 23-05-2019

Opinie o Marbex sp. z o.o.


Użytkownik suclec napisał:
Dywany w dobrym stylu? Takie z pewnością odnajdziecie w sklepie na dywanstyl.pl - myślę, że każdy znajdzie u nich taki, który będzie w jego guście. Ponadto ceny są tu bardzo przystępne. :)
Data: 2019-06-28 14:56:18
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)