O firmie:


Nazwa firmy: TRIBECCO

Domena: https://tribecco.pl

Adres: Wyrów 7a

Miejscowość: Wyrów

Kod pocztowy: 62-820

Telefon: 726 188 100Opis:


Aby sprostać wysokim wymaganiom klientów, właściciele sklepu Tribecco umieścili w swojej ofercie tylko najlepsze produkty, wykonane z materiałów dobrej jakości. Dzięki temu użytkownicy mogą liczyć na to, że kupują produkt w pełni bezpieczny i na lata. 

W ofercie znajdziesz przede wszystkim wiele elementów do montażu urządzeń ogrodowych i rekreacyjnych. Bez problemu zaopatrzysz się w różnego rodzaju kotwy, zawiesia i łączniki. Metalowe produkty są wykonane ze stali i zostały dodatkowo zabezpieczone cynkiem, co wydłuża ich funkcjonalność, nawet w wilgotnym środowisku. 

Kotwy do ziemi można kupić w różnym rozmiarze. Należy pamiętać, żeby dobierać je z uwzględnieniem wymiaru elementu drewnianego. Jeśli masz z tym problem, możesz poprosić o pomoc sprzedawców, którzy z pewnością pomogą w znalezieniu odpowiedniego produktu oraz przeprowadzą przez cały proces zakupowy. Przesyłka z wybranym towarem będzie spakowana niemal natychmiast i powinna dotrzeć pod wskazany adres w ciągu kilku dni roboczych. 

Data dodania: 11-01-2023

Opinie o TRIBECCO


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)