O firmie:


Nazwa firmy: Francepol Sp. z o.o.

Domena: https://francepol.com/pl

Adres: Zatorze 9

Miejscowość: Stary Kisielin

Kod pocztowy: 66-002

Telefon: 683258343Opis:


Działając od lat jako krajowy i europejski realizator usług transportowych (w tym także świadczeń związanych z przewozem odpadów), firma FRANCEPOL zyskała opinię rzetelnego i wartego polecenia wykonawcy. Dziś jej kadra proponuje zróżnicowane działania, starając się odpowiadać na dostrzeżone potrzeby klientów biznesowych z wielu branż. 

Bez względu na to, czy zlecający chce skorzystać z lokalnej usługi przewozowej, czy też interesuje go spedycja międzynarodowa, cennik ustalany jest indywidualnie. Taka polityka firmy jest ukłonem w stronę odbiorcy, gdyż płaci on tylko za rzeczywiście przejechane kilometry oraz za konkretne świadczenia, których cena jest mu od początku znana. 

Realizator posiada wszelkie wymagane pozwolenia transportowe i koncesje. Zatrudnia doświadczonych i kompetentnych kierowców, logistyków i spedytorów, którzy dbają nie tylko o terminowe wykonanie zlecenia, ale także o bezpieczeństwo przewożonego materiału oraz ochronę środowiska, jeśli transport generuje zagrożenie ekologiczne.

Data dodania: 22-11-2021

Opinie o Francepol Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)