O firmie:


Nazwa firmy: Biuro Turystyki Kajakowej „Spływanie"

Domena: http://splywanie.pl

Adres: Dworska 8

Miejscowość: Mleczków

Kod pocztowy: 26-652

Telefon:Opis:


Integracja ma znaczenie dla dobrego funkcjonowania w grupie. Nie ma znaczenia, czy chodzi o pracowników firmy, działaczy stowarzyszenia czy studentów jednego roku. Warto lepiej się poznać, spędzając wspólnie czas. Jakie sposoby są najlepsze? Różne, a wszystko zależy od liczby osób czy od ich zainteresowań. Spływ kajakowy niewątpliwie jest świetną propozycją.

Jedną z wielu rzek, która z otwartymi ramionami wita turystów, chcących powiosłować, jest Pilica. Spływ można zorganizować na jej rozmaitych odcinkach, a o szczegółach warto poczytać na splywanie.pl. Dzięki wspólnie spędzonym chwilom, nie tylko w kajaku, ale też choćby na biwaku, jest okazja lepiej się poznać, wymienić poglądami i przede wszystkim świetnie się bawić. Spływ to również czas na łonie natury oraz okazja do zwiedzania. Na brzegach z pewnością znajdzie się wiele tajemnic oraz interesujących miejsc.

Data dodania: 27-03-2020

Opinie o Biuro Turystyki Kajakowej „Spływanie"


Użytkownik Elżbieta Piotrowska napisał:
Spływy kajakami to jest to co potrzebne po całym tygodniu pracy w korporacji. Bliskość natury, cisza i dawka czystej adrenaliny.
Data: 2021-01-29 12:12:32
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)