O firmie:


Nazwa firmy: Sklep Archjudyta

Domena: https://sklep-archjudyta.pl/

Adres: Ludowa 19

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Kod pocztowy: 41-310

Telefon: +48 662 002 392Opis:


Odpowiednio urządzona łazienka to taka, która nie tylko jest wyjątkowo funkcjonalna i przytulna, ale także wyróżnia się niebanalnym, oryginalnym designem i wyjątkowym klimatem. Urządzając to pomieszczenie, należy wybierać takie elementy wyposażenia, które będą trwałe, wytrzymałe, a także będą charakteryzować się najwyższą estetyką i niebanalnym wyglądem.

W każdej modnej, nowoczesnej łazience świetnie sprawdzają się ponadczasowe baterie łazienkowe umywalkowe w stylu retro. Niezwykle szeroki wybór takich produktów oferuje sklep ArchJUDYTA. Na stronie internetowej firmy znajdziesz najróżniejsze modele tych znakomitych baterii. Wszystkie wyprodukowane zostały z nieprzeciętną dokładnością i dbałością o wszelkie najdrobniejsze detale z materiałów o najwyższej klasie. Dzięki temu są one wyjątkowo trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia, a ponadto idealnie komponują się ze stylowymi, oryginalnymi wnętrzami.

Data dodania: 24-08-2019

Opinie o Sklep Archjudyta


Użytkownik Zuzanna Wróbel napisał:
W sklepie Archjudyta udało mi się zakupić łazienkową baterię w stylu retro, która idealnie pasuje do mojego stylu w łazience.
Data: 2019-09-04 11:22:18
Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)